koodakiq.ir

Welcome to the Frontpage

اپلیکیشن آزمون استعدادیابی ساشا

امروز میتوانید اپلیکیشن اختصاصی آزمون استعدادیابی ساشا را به رایگان در دستگاه اندرویدی یا اپل خود استفاده کنید و استعداد واقعی خود را کشف کنید.

 

آزمون استعدادیابی چیست؟

آزمون جامع استعدادیابی از ترکیب سه آزمون رغبت سنجی، ویژگی‌های جسمی و ویژگی‌های روانی برای گروه‌های سنی مختلف تشکیل شده است که در آن از آزمونهای کلاسیک نظیر تست ریون، وکسلر، استرانگ و تست میشل گولکن و آزمونهای تخصصی تری همچون woodcock Johnson-Revised WJ-R و Torrance Tests وbern Royter وbar One استفاده شده است.

سوالات و طریقه محاسبه این آزمون توسط موسسه خدمات پژوهشی مطالعه و خلاقیت کودک و نوجوان اندیشه کیان در طی سالها مطالعه و پژوهش تهیه شده است.

برای دانلود این اپلیکیشن از بازار، گوگل پلی یا ایران اپس و اطلاعات بیشتر در مورد اپلیکیشن به آدرس www.sashatest.com مراجعه کنید.

همچنین میتوانید از مارکت های گوگل پلی - بازار - ایران اپز - سیبچه - آیتونز با جستجوی کلمه ی "ساشا" این اپلیکیشن را دریافت کنید.


برای مراحل بعدی آزمون یا آزمون فیزیکی و دریافت نمایندگی با ما تماس بگیرید.


بازیهای مناسب فضای باز و بسته در شعبات خلاقیت ( این بازیها پژوهشی بوده و موجب افزایش تمرکز و خلاقیت در کودکان می گردند)

برای خرید این بازی ها فرم قرارداد را از سایت دانلود و تکمیل نموده همراه با فیش پیش پرداخت 50% از قیمت اقلام انتخاب شده به حساب شماره 400787711882 به نام شرکت ایران خدمت به آدرس زیر ایمیل نمایید:

آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09197809326 تماس حاصل نمایید.

دانلود فرم قرارداد

 

برای دیدن ادامه عکس ها به ادامه مطلب بروید.

 

ادامه مطلب...


 

موسسه خدمات پژوهشی مطالعه و خلاقیت کودک ونوجوان اندیشه کیان یک موسسه مستقل بوده و زیر نظر وزارت علوم یا آموزش و پرورش نیست

مطالبات خانواده ها از شعبه ها:

شهریه شعبه ها حداکثر می تواند بیست و پنج درصد گران تر از مهد کودکهای منطقه خود باشد

همه کودکان حداکثر یک ماه پس از ورود به موسسه باید آزمون کتبی استعداد یابی داده و کارنامه کتبی و کاغذی آن را دریافت نمایند

همه کودکان باید کتاب گروه سنی خود را دریافت و با خود به خانه ببرند

همه کودکان باید فلش بوک ماهانه خود را دریافت و با خود به منزل ببرند

همه کودکان حق دارند پس از یکماه تقاضای دریافت گواهینامه بین المللی کنند

همه اولیا و مربیان حق دارند در صورت بروز تخلف ازحداقل موارد فوق کتبا شکایت خود را به دفتر مرکزی فکس نمایند

دفتر مرکزی حداکثر طی ده روز به شکایات کتبی رسیدگی و پاسخ می دهد

اینترنت رایگان ویژه اعضای تهران:  چنانچه عضو سایت می باشید و هزینه اشتراک خود در سایت را پرداخت نموده ایدمی توانید به مدت 2 ماه از اینترنت پر سرعت رایگان

استفاده نمایید، فقط کافی می باشد در فرم زیر نام کاربری خود و اطلاعات مربوط را وارد و ارسال نمایید.

ادامه مطلب...

جلسه بعدی مدیران شعب خلاقیت سراسر کشور در شهریور 1395با حضور مدیران و نمایندگان کلیه شعب سراسرکشور در تهران برگزار می گردد

برای مشاهده عکس جلسه مدیران شهریور 93 اینجا کلیک کنید

آیا شما مدیر مهد کودک هستید؟

مهد کودکها می توانند با مراجعه به صفحه  برنامه های ویژه یا از اینجا ضمن انعقاد تفاهم نامه با موسسه به عنوان مهد خلاق و زیر نظر آژانس جهانی استعداد یابی فعالیت نمایند.

در لیست نمایندگیهای فعال ، شعب بر اساس امکانات و کیفیت از دو ستاره تا پنج ستاره دریافت نمودند

متد های اسکوپ و متد تریز برای کودکان چیست؟

متد های اسکوپ متدی است که موسسه مطالعه و خلاقیت کودک و نوجوان سالهاست در قالب فلش بوک ارائه می نماید در این متد کودک در محیطی اشباعی قرار گرفته و به جای آموزشهای خشک تئوریک وارد عمل شده و با روش آزمون و خطا پیشرفت می کند برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به اینجا مراجعه کنید.

در روش تریز برای کودکان نیز کودک با چهل اصل حل خلاقانه مسئله آشنا می گردد و در کتابهای موسسه خلاقیت سعی گردیده این اصول به صورت عملی مورد استفاده قرار گیرد که اطلاعات بیشتر آن نیز دز اینجا قابل دسترس است