koodakiq.ir

Welcome to the Frontpage

اپلیکیشن آزمون استعدادیابی ساشا

امروز میتوانید اپلیکیشن اختصاصی آزمون استعدادیابی ساشا را به رایگان در دستگاه اندرویدی یا اپل خود استفاده کنید و استعداد واقعی خود را کشف کنید.

 

آزمون استعدادیابی چیست؟

آزمون جامع استعدادیابی از ترکیب سه آزمون رغبت سنجی، ویژگی‌های جسمی و ویژگی‌های روانی برای گروه‌های سنی مختلف تشکیل شده است که در آن از آزمونهای کلاسیک نظیر تست ریون، وکسلر، استرانگ و تست میشل گولکن و آزمونهای تخصصی تری همچون woodcock Johnson-Revised WJ-R و Torrance Tests وbern Royter وbar One استفاده شده است.

سوالات و طریقه محاسبه این آزمون توسط موسسه خدمات پژوهشی مطالعه و خلاقیت کودک و نوجوان اندیشه کیان در طی سالها مطالعه و پژوهش تهیه شده است.

برای دانلود این اپلیکیشن از بازار، گوگل پلی یا ایران اپس و اطلاعات بیشتر در مورد اپلیکیشن به آدرس www.sashatest.com مراجعه کنید.

همچنین میتوانید از مارکت های گوگل پلی - بازار - ایران اپز - سیبچه - آیتونز با جستجوی کلمه ی "ساشا" این اپلیکیشن را دریافت کنید.


برای مراحل بعدی آزمون یا آزمون فیزیکی و دریافت نمایندگی با ما تماس بگیرید.


کتاب سفیران خلاقیت چیست؟

 

کتاب سفیران خلاقیت یک هند بوک پژوهشی ویژه تربیت مربی پژوهشی برای موسسات خلاقیت و مهدهای خلاق و موزه های خلاق است که مربی می تواند به صورت خودآموز با مطالعه آن و انجام تمرینات آن و اجرای پؤوژه هائی که کتاب از او خواسته است طی شش هفته تقریبا همه مهارتهای لازم برای ایجاد ارتباط با کودکان و مدیریت آنان را کسب نموده و با انجام آزمون انتهای فصلهای آن و ارسال پاسخها نائل به اخذ گواهینامه سفیران خلاقیت گردد.

دریافت این گواهینامه جز هزینه پستی هیچگونه هزینه دیگری در بر نداشته و حداکثر بیست روز پس از ارائه مدارک صادر می شود.

علاوه بر مربیان، مدیران و حتی اولیاء نیز می توانند با اجرای مفاد کتاب تقاضای اخذ گواهینامه نمایند.

بیش از 85 شعبه موسسه خلاقیت در سراسر کشور برای دارندگان این گواهینامه ها با پایه حقوق ده درصد بیشتر اولویت استخدام داشته و بی شک سایر مراکز مرتبط با کودک نیز ممکن است به اختیار خود برای دارندگان چنین مدارکی اولویت و تسهیلاتی قائل شوند.

دارندگان این گواهینامه می توانند در مکاتبات و تابلو خود از جمله دارای گواهینامه سفیران خلاقیت استفاده نمایند.

سفیران خلاقیت می توانند طبق روش صفحه آخر این کتاب تقاضای گواهینامه بین المللی نیز بنمایند.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

موسسه خدمات پژوهشی مطالعه و خلاقیت کودک ونوجوان اندیشه کیان یک موسسه مستقل بوده و زیر نظر وزارت علوم یا آموزش و پرورش نیست

مطالبات خانواده ها از شعبه ها:

شهریه شعبه ها حداکثر می تواند بیست و پنج درصد گران تر از مهد کودکهای منطقه خود باشد

همه کودکان حداکثر یک ماه پس از ورود به موسسه باید آزمون کتبی استعداد یابی داده و کارنامه کتبی و کاغذی آن را دریافت نمایند

همه کودکان باید کتاب گروه سنی خود را دریافت و با خود به خانه ببرند

همه کودکان باید فلش بوک ماهانه خود را دریافت و با خود به منزل ببرند

همه کودکان حق دارند پس از یکماه تقاضای دریافت گواهینامه بین المللی کنند

همه اولیا و مربیان حق دارند در صورت بروز تخلف ازحداقل موارد فوق کتبا شکایت خود را به دفتر مرکزی فکس نمایند

دفتر مرکزی حداکثر طی ده روز به شکایات کتبی رسیدگی و پاسخ می دهد

جشنواره خلاقیت :


جشنواره خلاقیت در پنج گروه سنی و پنج رشته علمی در تابستان 95 اجرا می شود . جهت شرکت در جشنواره شش جلد کتاب جشنواره را از شعب موسسه خلاقیت تهیه نموده و در طول تابستان95 کودکان در زنگ جشنواره خلاقیت می توانند تمرینات کتاب را انجام داده و حداکثر تا پانزدهم تیر 95آثار خود را مطابق بادستورالعملهای کتاب به جشنواره ارسال نمایند.

در هر گروه سنی و هر گروه علمی یک نفر به عنوان نفر اول انتخاب می شود که از یک فرصت علمی یکهفته ای به مرکز ملی علوم مالزی در قالب یک تور علمی بهره مند می شود نفرات دوم و سوم نیز در هر گروه جوایز ارزشمندی دریافت خواهند نمود.

این جشنواره رقابتی ملی بین کودکان در سراسر کشور خواهد بود

فرصت را از دست ندهید


جلسه بعدی مدیران شعب خلاقیت سراسر کشور در شهریور 1395با حضور مدیران و نمایندگان کلیه شعب سراسرکشور در تهران برگزار می گردد

برای مشاهده عکس جلسه مدیران شهریور 93 اینجا کلیک کنید

آیا شما مدیر مهد کودک هستید؟

مهد کودکها می توانند با مراجعه به صفحه  برنامه های ویژه یا از اینجا ضمن انعقاد تفاهم نامه با موسسه به عنوان مهد خلاق و زیر نظر آژانس جهانی استعداد یابی فعالیت نمایند.

در لیست نمایندگیهای فعال ، شعب بر اساس امکانات و کیفیت از دو ستاره تا پنج ستاره دریافت نمودند

متد های اسکوپ و متد تریز برای کودکان چیست؟

متد های اسکوپ متدی است که موسسه مطالعه و خلاقیت کودک و نوجوان سالهاست در قالب فلش بوک ارائه می نماید در این متد کودک در محیطی اشباعی قرار گرفته و به جای آموزشهای خشک تئوریک وارد عمل شده و با روش آزمون و خطا پیشرفت می کند برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به اینجا مراجعه کنید.

در روش تریز برای کودکان نیز کودک با چهل اصل حل خلاقانه مسئله آشنا می گردد و در کتابهای موسسه خلاقیت سعی گردیده این اصول به صورت عملی مورد استفاده قرار گیرد که اطلاعات بیشتر آن نیز دز اینجا قابل دسترس است