koodakiq.ir

Welcome to the Frontpage

اپلیکیشن آزمون استعدادیابی

امروز میتوانید اپلیکیشن اختصاصی آزمون استعدادیابی را به رایگان در دستگاه اندرویدی خود استفاده کنید و استعداد واقعی خود را کشف کنید.

 

آزمون استعدادیابی چیست؟

آزمون جامع استعدادیابی از ترکیب سه آزمون رغبت سنجی، ویژگی‌های جسمی و ویژگی‌های روانی برای گروه‌های سنی مختلف تشکیل شده است که در آن از آزمونهای کلاسیک نظیر تست ریون، وکسلر، استرانگ و تست میشل گولکن و آزمونهای تخصصی تری همچون woodcock Johnson-Revised WJ-R و Torrance Tests وbern Royter وbar One استفاده شده است.

سوالات و طریقه محاسبه این آزمون توسط موسسه خدمات پژوهشی مطالعه و خلاقیت کودک و نوجوان اندیشه کیان در طی سالها مطالعه و پژوهش تهیه شده است.

برای دانلود این اپلیکیشن از بازار، گوگل پلی یا ایران اپس و اطلاعات بیشتر در مورد اپلیکیشن به آدرس estedad.sepila.com مراجعه کنید.برای مراحل بعدی آزمون یا آزمون فیزیکی و دریافت نمایندگی با ما تماس بگیرید.


موسسه خدمات پژوهشی مطالعه و خلاقیت کودک ونوجوان اندیشه کیان یک موسسه مستقل بوده و زیر نظر وزارت علوم یا آموزش و پرورش نیست

اینترنت رایگان ویژه اعضای تهران:  چنانچه عضو سایت می باشید و هزینه اشتراک خود در سایت را پرداخت نموده ایدمی توانید به مدت 2 ماه از اینترنت پر سرعت رایگان استفاده نمایید، فقط کافی می باشد در فرم زیر نام کاربری خود و اطلاعات مربوط را وارد و ارسال نمایید.

ادامه مطلب...

جلسه بعدی مدیران شعب خلاقیت سراسر کشور در شهریور 1395با حضور مدیران و نمایندگان کلیه شعب سراسرکشور در تهران برگزار می گردد

برای مشاهده عکس جلسه مدیران شهریور 93 اینجا کلیک کنید

آیا شما مدیر مهد کودک هستید؟

مهد کودکها می توانند با مراجعه به صفحه  برنامه های ویژه یا از اینجا ضمن انعقاد تفاهم نامه با موسسه به عنوان مهد خلاق و زیر نظر آژانس جهانی استعداد یابی فعالیت نمایند.

در لیست نمایندگیهای فعال ، شعب بر اساس امکانات و کیفیت از دو ستاره تا پنج ستاره دریافت نمودند

مسابقه ای برای والدین

مجله Parent’s (والدین) مسابقه انتخاب عکس جذاب ترین کودک هفته را برگزار می کند

شما می توانید وارد سایت www.parents.com/photo شوید به عکسهای موجود با زدن کلید vote رای دهید یا با زدن enter your kid وارد صفحه آپلود عکس کودک خود شوید.

در این بخش که دو صفحه است ابتدا به شما می گوید : می توانید هر هفته یک عکس از کودک خود را ارسال نمائید و اگر برنده شوید دویست دلار جایزه می گیرید( البته برای بردن جایزه باید شماره تلفنی را داخل آمریکا بدهید یا از خیر جایزه بگذرید و شماره ای غیر واقعی که حتما با 18 شروع شده باشد را وارد کنید) البته ایمیل واقعی خود را وارد کنید چون از طریق ایمیل به شما اطلاع می دهند که عکس کودک شما انتخاب شده است یا نه

Sample Image

دیوان عدالت اداری رای به عدم صلاحیت آموزش و پرورش در رتباط با فعالیت موسسه مطالعه و خلاقیت کودک ونوجوان داد.
شعبه سوم دیوان عدالت اداری طی دادنامه شماره 1355 به صراحت اعلام نمود آموزش و پرورش صلاحیت اعمال نظر در ارتباط با فعالیتهای موسسه مطالعه و خلاقیت کودک ونوجوان را ندارد.

در آغاز سال 1392 نيز بار ديگر دادگاه استان اصفهان  به نفع موسسه راي داد و ادعاي آموزش و پرورش را وارد ندانست

ادامه مطلب...